Wiadomości

Mat-Bus z dwoma Navigo U

Dodano: 01-07-2019

Autor: Tomasz Talarek

W pierwszych dniach lipca dwa nowe Navigo U prosto z taśm produkcyjnych trafiły do rodzinnej firmy Mat-Bus z Pińczowa. Firma posiada duże doświadczenie w branży, a usługi transportowe świadczy od niemal 20 lat. We flocie posiada wiele autobusów różnych marek, od małych jednostek typu Sprinter do 14 metrowych modeli turystycznych. "Od dwóch z powodzeniem użytkujemy dwa Otokary. Są niezawodne , bardzo ekonomiczne i dobrze się sprawdzają w warunkach intensywnej codziennej eksploatacji, stąd decyzja o kolejnych zakupach" - podkreśla właściciel firmy Michał Warzecha. 

To pierwsze w Polsce Navigo U spełniające normę R107.06. Do tego autobusy są atrakcyjnie wyposażone, dzięki czemu mogą wykonywać wszechstronne zadania: od obsługi linii międzymiastowych, przewozów szkolnych, pracowniczych, wynajmów okolicznościowych, wycieczek, czy wyjazdów turystycznych. Nowe autobusy są bardzo zwrotne i poręczne, ale pomimo swoich kompaktowych wymiarów mogą zabrać na pokład 33+1 pasażerów (+ osoby stojące) oraz dysponują bagażnikiem o pojemności rzędu 3 m3. Jazdę uprzyjemni m.in. pokładowa klimatyzacja i ogrzewanie, ciemne podwójne szyby, nagłośnienie, czy rozkładane fotele z pasami bezpieczeństwa i stolikami. Navigo U są bardzo trwałe, solidnie wykonane i niezawodne, a o bezpieczeństwa podróżnych pomagają zadbać systemy bezpieczeństwa, t.j.: ESC, EBS, ABS, ASR, retarder, pasy bezpieczeństwa na każdym fotelu,  lusterka wsteczne po trzy zwierciadła każde, czy nadwozie spełniające najnowsza normę R66.02.   

Warto wspomnieć, że Mat-Bus posiada także warsztat naprawczy oraz stację diagnostyczną i myjnię. Wkrótce firma dołączy do autoryzowanej sieci partnerów serwisowych, ale o tym wkrótce.

Strona internetowa Mat-Bus, tutaj. 

Wróć